Атлетски чевли за тренери за жени

Атлетски чевли за тренери за жени

Това е достапна
DEN 271.68
Количината на стоката:

Лесната удобност ја исполнува достапноста со патиката на тренерот Лиг Меш. Издржливата мрежа на горниот дел и поставата на Спенко овозможува влага и е нагласена со детали за синтетичка кожа. Калапите со јака удобно на глуждот и перничената мемориска пена и мека постава овозможува целодневно носење на удобност. Флексибилен гумен ѓон во чиста бела боја го комплетира изгледот и дава додадена влечење. Понудени во низа убави бои, оваа патика ќе ве однесе насекаде каде што треба да одите и да ве одржувате свежо и модерно на патот! Издржлива мрежа и синтетичка кожа горната. Мека постава за Спенко. Подготвена јака за да го заштитите глуждот. Мемориска пена перничена чорап за сите - дневно носење. Лесната конструкција ја прави крајната удобност. Флексибилен, мек гумен ѓон за влечење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата