Без граници на корсет фармерки на јуниори

Без граници на корсет фармерки на јуниори

Това е достапна
DEN 287.68
Количината на стоката:

Убав додаток на вашата колекција на тексас! Овие фармерки од корсет од без граници се дизајнирани да ја ласкаат вашата форма со вклопување на кривата и високиот, не-јаз. Тие, исто така, имаат стилски и рангирано копче за малку за малку повеќе леле до вашата гардероба додека ги спарувате со врвот на резервоарот или мета. Само на. Материјал : 52% памук/22% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”носи големина 3. одговара : опуштено. Подигање и инсејм : високи; 28,25 ”Inseam. Затворање : Zip Fly; Затворање на три копчиња. Ockебови : стил од 5 џеб; Две џебови на страна. Карактеристики : Не-јаз на половината. Корсет фармерки за јуниори од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата