Карат Т.В. Дијамант Стерлинг Сребрен прстен за ангажман

Карат Т.В. Дијамант Стерлинг Сребрен прстен за ангажман

Това е достапна
DEN 2367.84
Количината на стоката:

Овој зачудувачки прстен од колекцијата на Hold My Rand е направен во сребро и зрачен со 1/10 ct. Т.В. на дијаманти. Држете ја раката 1/10 CARAT T.W. Дијамант Стерлинг Сребрен ангажман прстен : Стил : Држете ја мојата рака Ringmetal : Стерлинг Сребренфиниш : Родиумстон : Дијаманттотална дијамантска тежина : 1/10 ct.diamond боја/јасност : JK-I2i3.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата