Лесна удобна удобност за удобност

Лесна удобна удобност за удобност

Това е достапна
DEN 560.00
Количината на стоката:

Ако сте во движење, тогаш мазгиот за удобност од лесна улица е совршен стил за да се лизнете и да одите. Одликувајќи се со детали за преклопување на преклопување, супер флексибилна единица и иновативна лесна движење за движење за да се обезбеди оптимална удобност. 1,5 инчи потпетица. Лесна изградба на улични удобни бранови. Лизгајте се и одете. Во внатрешноста на Goring за да се обезбеди истегнување за вклопување и удобност. Засилено со лесно движење од лесни ултра-лесни табани. Плетиран вамп дизајн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата