Rizzy Home Conne CX088A Бела бела област килим нозе стапала

Rizzy Home Conne CX088A Бела бела област килим нозе стапала

Това е достапна
DEN 1200.00
Количината на стоката:

Природно отпорен на Soililingultra Soft0easy да се расчисти во Индија Connex, носи бука до нови височини со чешлање на меки кадифен микрофибер полиестер со вметнат дизајн на подебел полиестер и волна мешавина. Секое килим од оваа колекција ќе даде изјава што не само што е убаво да се погледне, туку и се чувствува убаво на допир.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата