Uniroyal Laredo цела сезона AWP 245 75R S гуми вклопувања: Toyota Tacoma TRD Pro, 1996- Chevrolet Tahoe LT

Uniroyal Laredo цела сезона AWP 245 75R S гуми вклопувања: Toyota Tacoma TRD Pro, 1996- Chevrolet Tahoe LT

Това е достапна
DEN 1456.00
Количината на стоката:

Страничен allид : Black Wallut Qg : Дел Број : 28953895 Uniroyal Laredo цела сезона AWP 245/75 R16 109 S гума : - Изградба на Дурашилд - изградена е тешка за да го преземе патот, помагајќи да се обезбеди дури и носење - длабоки гасови - помага да се спротивстави на хидропланирањето со канализирање на вода од КОНТАКТ ПАТ - Блокови со остри трска - Одличен зафат за вртења - Оптимизиран дизајн на обвивка - се справува како гума за патници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата