Круна потпис сива дамаск необјавена хартија позадина, 20,5-во 33-метри, 56. квадратни метри.

Круна потпис сива дамаск необјавена хартија позадина, 20,5-во 33-метри, 56. квадратни метри.

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Освежувачко преземање на традиционалното Дамаск, оваа сива позадина треперува со детали за мика. Неговата позадина инспирирана од постелнина додава димензионален ефект, создавајќи шик и стилски дизајн. Потписот е непостојана, хартиена позадина. Незавиден материјал за хартија. 20.9-во повторување, директен натпревар. Перење и лупење. 20,5-во долга ролна од 33 метри. Опфаќа околу 56,4 квадратни метри.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата