Исечете го женскиот квадратен џемпер на вратот

Исечете го женскиот квадратен џемпер на вратот

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Носете, изгледаат одлично, повторете. Тоа е лесно кога ќе го воведете џемперот на квадратниот врат на Scoop во мешавината. Има нешто во врска со ласкавото деколте, неутрализирање со заоблен цвест, тоа е тотално женствено и уникатно. Обично, со полирана завршница, овој џемпер оди од работа до викенд без метеж. Исклучиво на. Материјал : 38% акрилик/37% полиестер/22% најлон/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина S. Fit : Полу-опремена. Тежина : Средна тежина. Деколте : плоштад. Затворање : пуловер. Ракави : долги ракави со балон со манжетни со ребра. Ockебови : Ништо. Карактеристики : слоевит изглед на изгледот; ребрести текстура. Џемпер на квадратни врат за жени од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата