Главни светла од лубеница

Главни светла од лубеница

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Додадете амбиент и забава во вашата соба или забавен простор со главни светла на лубеница. Низата има 10 светла од лубеница. Овие низа светла се само во затворен простор. Овие главни лајсни светла на лубеница се совршен начин да додадете забавни детали и светлина во секоја просторија. Многу различни понудени форми и бои ви овозможуваат да го украсите вашиот дом на кој било начин. Поставете го расположението за пријателите и гостите со овие главни лајсни светла на лубеница. Вкупна должина : 10 стапки. 1 низа од 10 светла. Стилски и функционален декор. Стабилен приказ на светлина. Забавно и симпатично додавање во секоја просторија. Додадете во вашата забава декор. Само во затворен употреба. Управувана батерија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата