Електричен тример за пополнување на косата за мажи за нос

Електричен тример за пополнување на косата за мажи за нос

Това е достапна
DEN 159.84
Количината на стоката:

Не е вкусно ако косата расте од ноздри и уши! Исто така, опасно е ако ги исечете влакната на носот со ножици. Овој производ ќе ви помогне безбедно да го исечете! Електричен тример за пополнување на косата за мажи за нос уво веѓа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата