ЕВ од Елен Дегенерес Худ Шерпа тексас јакна за жени

ЕВ од Елен Дегенерес Худ Шерпа тексас јакна за жени

Това е достапна
DEN 1440.00
Количината на стоката:

Класик се среќава пријатно со оваа тексас јакна од ексклузивниот Елен Деџенерис за колекција. Се одликува со збир на долги ракави на Шерпа, везено срце на задниот дел и одвојлив аспиратор за влечење со мека постава за дрес. Тексас тело. Долги ракави на Шерпа со манжетни со ребра. Одвојна аспиратор на Шерпа со влечење и постава на Jerseyерси. Везени детали за срцето на грбот. Целосно затворање на копчето со копче со црвено трескање на врвот. Две предни џебови. Две копчиња од градите. 67% памук, 18% полиестер, 15% рајон. Машинско миење одделно, измијте внатре надвор, не бели, не се сува суво, веднаш отстранете, топло железо доколку е потребно. Направено во Кина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата