Глутен бесплатна занаетчиска пица кора од кора, 8oz

Глутен бесплатна занаетчиска пица кора од кора, 8oz

Това е достапна
DEN 200.00
Количината на стоката:

Намасти храна, глутен занаетчиска пица кора од кора, има стар светски вкус благодарение на нашата уникатна мешавина од девет билки и зачини. Пробајте го со маслиново масло, сос од домати или песто и омилени топинг. Или само премачкајте го со малку маслиново масло и груба сол, а потоа печете го и раскинете го за некои од најдобрите крекери што некогаш сте ги вкусиле. Прави една 14 "кора. 8oz торбичка занаетчиска пица кора од кора. Без глутен. Не-Гмо. Алерген без алерген. Чисти состојки. Коф-К Кошер Сертифициран.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата