Онтансон потекло за софа кревет со складирање 74

Онтансон потекло за софа кревет со складирање 74

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

*Погледнете ги сликите за детални и точни мерења на креветот со софа*. Користете ја нашата технологија за кликнување на кликнување со цел да го претворите овој софа кревет во кревет и во корисен извор на складирање со еден брз потег, со што ќе ја смените дневната соба во гостинска соба. Собранието го направи лесно за 30 минути или помалку! Одрекување : Предмети во слики продадени одделно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата