Изолирано шише со вода на Na-BT60Burg со звучник за безжична врска

Изолирано шише со вода на Na-BT60Burg со звучник за безжична врска

Това е достапна
DEN 3.33
Количината на стоката:

Донесете ги вашите мелодии каде и да ве однесе следната авантура! Шишето безжичен звучник на Asobu на Asobu има безжично капаче за звучникот за да ја испумпува јачината на звукот додека останувате хидрирани. Шише со вакуум со двојно идови ги одржува пијалоците ладни до 24 часа, давајќи ви многу време да го репродуцирате вашиот омилен албум на повторување. Капакот за безжичен звучник IPX4 е отпорна на вода, така што не мора да се грижите дали вашите авантури стануваат малку премногу диви. И со продолжен век на траење на батеријата, можете да останете исклучени со часови. Двоен wallид, вакуум-изолиран нерѓосувачки челик. Останува ладно до 24 часа. Широка уста со лесен капак. Звучникот е лесно да се синхронизира. Безжичен опсег до 25 стапки . функционира како звучник и медиа плеер. Капакот може да се измие, но не и потопен во вода. Наполнување за приближно 1 час. 17 мл . виолетова.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата