Трговска марка ликовна уметност „Сина и портокалова проток“ платно уметност од Кора Ниле, бела мат, рамка од бреза

Трговска марка ликовна уметност „Сина и портокалова проток“ платно уметност од Кора Ниле, бела мат, рамка од бреза

Това е достапна
DEN 879.84
Количината на стоката:

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Сина и портокалова проток“ платно уметност од Кора Ниле, Бела мат, рамка од бреза : Уметник : Кора Ниле. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата