Бесплатно склопување женско комбинезон без ракави со ракави без ракави

Бесплатно склопување женско комбинезон без ракави со ракави без ракави

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Плановите во последен момент повикуваат на облека за сите намени. Никогаш не пропуштајте ритам во бесплатната комбинација без ракави со ракави, дизајнирани во лесна лента со постелнина со ласкава половината за вратоврска. Исклучиво на. Моделот носи големина S. приближно. ИНСЕАМ : 26 ”. Опуштено вклопување. Квадратно деколте; Прилагодливи ленти за рамо на копчето. Затворање на копчињата; само-розна половината. Два џебови од страничен слој; Две џебови за лепенка. 72% Рејон/28% постелнина. Машина за перење. Увезени. Комплет за нозе без ракави со ракави за жени од слободно собрание. Воведување бесплатно собрание. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата