Винвуд Студио Апстрактна wallидна уметност платно „Изгубени и пронајдени“ боја - жолта, сина боја

Винвуд Студио Апстрактна wallидна уметност платно „Изгубени и пронајдени“ боја - жолта, сина боја

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Апстрактна Avenue Wall Art Canvas Prints 'Lost & Found' Paint - жолта, сина изгубена и пронајдена, е вешто изработено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна жолта боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декора тема. Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Геометриски дизајн со тема за боја за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата