Амос слатки Ноќта на вештерките на вештерките, ливчето, 2,82oz

Амос слатки Ноќта на вештерките на вештерките, ливчето, 2,82oz

Това е достапна
DEN 3.00
Количината на стоката:

Запуштете се во волшебниот свет на овошен вкус на Амос Свитс, вител бубачки, волшебно репрезентативно ремек-дело што ветува дека ќе ги воздигнете вашите свечености со теми на Ноќта на вештерките на нови височини. Оваа пријатна креација е хармоничен спој на вкус и естетика, прилагодена за да ги нанесе вашите прослави со чувство на чуден и чудо. Сликајте се себеси како влегувате во царството каде вкусот и визуелната привлечност се спојуваат беспрекорно. Секое лижење на овој ливче ве носи на патување низ симфонија на вкусови, каде овошната сладост се испреплетува со возбудливоста на духот на Ноќта на вештерките. Навивачот станува не само третман, туку искуство што трае во меморијата долго по последното лижење. Додека го држите јатката во рака, ќе бидете плени со сложените детали за дизајнот во форма на бубачка. Ова не е обичен лижав - тоа е уметничко дело, внимателно обликувано за да личи на три различни интригантни суштества од кралството на инсекти : деликатниот пајак, шармантниот гасеница и еластичната буба. Занаетчиството е толку прецизно што скоро можете да ги замислите суштествата да оживеат, подготвени да се качат на свои минијатурни авантури. Пајачен лижав. Забава за деца. Преголем. Ноќта на вештерките. Забава за размена на Ноќта на вештерките или забави. Амос слатки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата