Тахое 14 Целосна платформа за дрвени платформи со складирање на фиоки за нозе, еспресо

Тахое 14 Целосна платформа за дрвени платформи со складирање на фиоки за нозе, еспресо

Това е достапна
DEN 3.00
Количината на стоката:

Креветот на платформата Тахое е повеќе од функционален простор за спиење - тоа е зачудувачко парче декор благодарение на класичниот стил на таблата. Традиционалните мисии на мисијата прават привлечно место за идилична дремка. Изработени од мешавина на цврсто тврдо дрво и фурнири за издржливост, овој кревет се брои комплетен со силен, поддржувачки комплет за SLAT и не бара основа. Душекот седи на врвот на лековите и се потпира на страничните шини, овозможувајќи добар проток на воздух и да обезбеди одлична поддршка. Овој дизајн вклучува преголема фиока за складирање во подножјето на креветот и полнач на површинска монтажа за да ја задржите целата ваша електроника наполнета и подготвена за одење! AFI Tahoe 14 "Целосна платформа за дрвени платформи со складирање на фиоки за нозе во еспресо. Дизајн на фарма куќа : Цврсто, градежништво со цврсто дрво се одликува со едноставен, минималистички дизајн што ќе ја надополни секоја просторија. Подигање и фиока за нозе се карактеризираат цврсто дрво и фурнири со 5 чекори што не се Токсична завршница. Фиоката за стапало мора да биде поставена во подножјето на креветот за лесно складирање. Не е потребна пролет за кутии : Наменета за трајна издржливост, нашиот комплет за палење го поддржува вашиот душек за да го зголеми протокот на воздух за поудобен, поладен сон. Станица за полнење : Вклучува вклучени Полнач на површински монтирање турбо полнач, кабел од 6 метри, наведена ETL, жица од 18 GA, 2 USB порти .5 V/3.5 A. Собрани димензии : 76 "L x 53,5" W x 41.38 "H. Капацитет на тежина : 800 bs.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата