Листови со ленти од Доби - Врховна колекција фино четкан микрофибер длабок џеб сет - светло сина, кралица

Листови со ленти од Доби - Врховна колекција фино четкан микрофибер длабок џеб сет - светло сина, кралица

Това е достапна
DEN 354.08
Количината на стоката:

Убавината спиење започнува со луксузни материјали и раскошни детали. Освежете го изгледот на вашата постелнина со нашиот неверојатно мек комплет за листови со микрофибер 6 парчиња. Овој сет од 6 парчиња има двојно повеќе од редовниот број перници што нашите стандардни комплети на листови. Тоа се 4 перници во целост, кралица, крал и Кал Кинг големини наместо две. 2 перници во големина на близнаци наместо една. Убави, супер меки комплети на листови кои се чувствуваат одлично, изгледаат одлично и имаат ниво на удобност на луксузни микрофибер предиво за убавина, за спиење започнува со луксузни материјали и раскошни детали. Освежете го изгледот на вашата постелнина со нашите неверојатно меки 1500 конец за броење на египетска удобност 6 парчиња сет. Убави супер меки комплети на листови кои се чувствуваат одлично, изгледаат одлично и имаат ниво на удобност на египетскиот памук. Овој сет од 6 парчиња има двојно поголем број на перници од стандардните листови во индустријата. Ова се 4 перници во целосна големина, кралицата, кралот и Кал Кинг, наместо две и 2 перници во големина на близнаци, наместо една. Покрај тоа, сплит кралот вклучува дополнителен вграден лист. Карактеристики : 100% луксуз 1500 пребројувачки микрофибер предиво -џебови дизајнирани да одговараат на душеци до 16 "длабоки за повеќето големини -RV Deep џебови дизајнирани да одговараат на душеците до 10" длабоки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата