Студената индустрија дива кугарска глава Интересна илузија сликарство сликање нераспоменато уметничко печатење wallидна уметност, дизајн од Алан Вестон

Студената индустрија дива кугарска глава Интересна илузија сликарство сликање нераспоменато уметничко печатење wallидна уметност,

Това е достапна
DEN 2601.60
Количината на стоката:

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 19 x 0,5 x 13 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Уметничките дела се однесуваат на : Кугар; Животински свет; Цицач; Животно; Сликарство. Дизајн од Алан Вестон.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата