Декоратот „Ступел дома“ Северна Каролина Минимална сина мермерна хартија силуета wallидна плакета уметност

Декоратот „Ступел дома“ Северна Каролина Минимална сина мермерна хартија силуета wallидна плакета уметност

Това е достапна
DEN 217.28
Количината на стоката:

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 10 x 0,5 x 15 инчи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата