Трговска марка ликовна уметност Soho IV Canvas Art by Color Bakery White Matte, сребрена рамка

Трговска марка ликовна уметност Soho IV Canvas Art by Color Bakery White Matte, сребрена рамка

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност „Soho IV“ платно уметност по пекара во боја, бела мат, сребрена рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата