Нема граници на женски чипка на необичен гаќички

Нема граници на женски чипка на необичен гаќички

Това е достапна
DEN 223.20
Количината на стоката:

Ажурирајте ја фиоката за долна облека со сите женски чипка на необични гаќички од без граници. Тие имаат деликатна шема на цветна чипка и необичен пресек за флерт и удобно вклопување. Тие се совршени за носење под сите ваши омилени дното. Женска долна облека. Намајли бикини исечени. Затегната трим. Цветна шема. Ткаенина од чипка. 80% полиестер, 20% најлон. Машински измијте ладен нежен циклус со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, сува суво ниско, не пеглајте. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата