Океан спреј сок, брусница ананас, Флорит Оз

Океан спреј сок, брусница ананас, Флорит Оз

Това е достапна
DEN 66.88
Количината на стоката:

Океан спреј 100% сок, брусница ананас, 60 fl. Оз . Возбудени сме да ви донесеме 100% сок од брусница ананас - совршена рамнотежа на јасен брусница со сладок, тропски вкус на зрели ананас и без додаден шеќер*! Со 1 чаша овошје и 100% од вашата дневна вредност на витамин Ц по порција, не само што има вкус добро, туку е добро и за вас! . Ние сме во сопственост на земјоделци, па затоа сме горди да испорачаме 100% од профитот од овошјето на нашите сопственици на земјоделец. На океанскиот спреј, нашите земјоделци ги ставаа своите срца во одгледување на овошјето со генерации. Get Recipe Ideas at Cranberry and Pineapple Fruit Juice made from 100% Juice in a 60 oz bottle Fat-free, low sodium, 100% fruit juice with no sugar added Ocean Spray® Cranberry Pineapple Juice is perfect for the whole family Add 100% Juice Cranberry Pineapple Fruit Сок за да ги оживеете омилените рецепти за коктел и закуска.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата