Индустриите за ступел го прават лесно пастелното геометриско религиозно сликарство злато плови, врамена уметничка печатена wallидна уметност

Индустриите за ступел го прават лесно пастелното геометриско религиозно сликарство злато плови, врамена уметничка печатена wallидна

Това е достапна
DEN 143.20
Количината на стоката:

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно испрекинато платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна тежина. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката на кутијата дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 25 x 1,7 x 31 рамка, 24 x 1,5 x 30 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше во модерна рамка за кутии . Уметничките дела се однесуваат на : инспиративни, мотивациони, фраза, апстрактна, геометриска, искористете го тоа. Дизајн од Лил.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата