1: Избор за далечински управувач на изборот на деца со скала Супер тркачки центар со контроли на движење, светкави светла и графика за деца

1: Избор за далечински управувач на изборот на деца со скала Супер тркачки центар со контроли на движење, светкави светла и

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Додадете цртичка на стил и блиц на времето на игра на вашето дете со овој RC Super Racecar со контроли на движење! Телото со светло обоени автомобили предизвикува бескрајна возбудлива возбуда без разлика дали е ден или ноќ! Нејзиниот елегантен дизајн на тркачки тркач и бројни светла ќе ја поттикнат имагинацијата на вашето дете и ќе ја поттикнат креативноста. Играјте додека развивате координација на рачно око; Далечинскиот управувач со лесен за лесен за употреба го прави едноставен да се поштеди околу аглите и да се трка на другите. Оваа играчка за тркачки автомобили се препорачува за деца на возраст од 3 и повеќе години и вклучува RC автомобил и далечински управувач. Комбинирајте ја брзината со стилот со овој RC денес! Далечински управувач Супер тркачки скала 1 : 14 Скала со контроли на движење. Целосно функционално возење, вклучувајќи напред, назад, десно вртење, лево свртување и запре. Работа со висока сјајна боја со графики, автентични звуци и светли светкави светла. Мат тркала со акцентирани во боја со гумени гуми за зафат што не се лизга. Вклучува RC возило и далечински управувач. Автомобилот користи 4 батерии на АА, а далечинскиот управувач користи 2 батерии АА. ЦАР мери приближно 11 инчи долг до 5 инчи висок 3 инчи широк. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење - мали делови. Не за деца стари под 3 години.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата