И Сандал за слајд

И Сандал за слајд

Това е достапна
DEN 239.84
Количината на стоката:

И 1 загатка Слајд Сандал обезбедува врвот на удобноста и стилот на линијата без компромис. Овој одличен изглед на сандала со кул камо шема и прилагодлива лента е совршена за игра во затворен простор и на отворено, сигурно ќе биде неговиот нов омилен пар! Прилагодлива лента. Надворешна плоча во лесна тежина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата