Collectionенска колекција Journee Jester-01

Collectionенска колекција Journee Jester-01

Това е достапна
DEN 2.67
Количината на стоката:

Забавните и функционални зимски чизми се идеален начин да ги завршите омилените облеки. Карактеристики модерен дизајн на слабици со странични акцентни токи. Тип на пета : Скриен клин. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 13 инчи. Обем на теле : 15 1/4 инчи. Врвен обем : 15 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина . чизми. Секојдневен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата