+Gear Medium Leatherette Planner, тврд портал, 5,75 8

+Gear Medium Leatherette Planner, тврд портал, 5,75 8

Това е достапна
DEN 151.20
Количината на стоката:

Без разлика дали користите за деловна средба, следење на училишните задачи или само користење низ куќата, ова е планер за голема големина за вас. Овој среден планер на Pen+Gear има убав тврд портал на Leatherette. Ако сакате да го користите ова за училиште или деловно работење, ќе уживате во ова мека покривка од кожа. Тоа е мала тежина, толку лесно да се носи наоколу во чанта, ранец или канцеларија. Има професионален изглед, така што ќе го погледнете делот на вашите состаноци или интервјуа. Овој планер ќе го направи вашиот живот поефикасен и ќе ви помогне да станете најдобра верзија на себе. Тврдокот ви овозможува лесно да пишувате како што поддржува додека пишувате. Пенка+опрема Мединг планер Летерт 15 месечен планер жица спирала врзана одлична компактна големина за да се вклопи лесно во вашиот ранец или чанта Професионална изглед Изборот на боја ќе се разликува со големина : 5,5 "x 8".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата