Паниер де сензиција на автентиката Ше путер сапун, пралински лешник, Оз

Паниер де сензиција на автентиката Ше путер сапун, пралински лешник, Оз

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Богата со путер од шеа, со смирувачки и негување својства, овој екстра-гест сапун е погоден за секојдневна употреба. Мешавина со јасен ефект, во кој има печени зелени белешки за лешници поврзани со вкус на пралин. Овој бурен мирис има слатки, густински ноти кои потсетуваат на прошетка низ шумата во есен. Panier des Sens The Authentics Shea Butter Soap, Praline лешник, 7 мл.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата