Замена REPF220124Q Fender компатибилен со 2011 година- со Fiesta Front, левиот возач Седан хечбек CAPA овластен

Замена REPF220124Q Fender компатибилен со 2011 година- со Fiesta Front, левиот возач Седан хечбек CAPA овластен

Това е достапна
DEN 241.60
Количината на стоката:

PRODUCT SPECIFICS Recommended Use : OE Replacement Quantity Sold : Sold individually Material : Steel Color/Finish : Primed Certification : CAPA Certified Replaces OE Number : BE8 Z16006 AReplaces Partslink Number : FO1240278 CInterchange Part Number : BE8 Z16006 A, FO1240278 Warranty : 1-year Replacement unlimited-mileage warranty FENDERFenders come pre-primed and offer easy Инсталација со совршено вклопување-сите по цена што е далеку помалку од оригиналната опрема. Феации и придобивки : Лесно се инсталира како директна замена за вашиот оригинален Fender. Изработени до фабрички спецификации за инсталација без кавга, гарантирано. Лесно за да се подготви и Paint Premium, претходно подготвена завршница подготвена за процеси на пескарење и рафинирање. Веќе да го вратите вашето возило во нова состојба. и беспрекорни перформанси. Процесот на производство на ЛЕАН ги задржува трошоците и квалитетни високи. Една година Неограничена гаранција за километража-Fendercomes со едногодишна неограничена гаранција за километража за мир на умот. , За модели без рокер Mouldings2014-2019 Fiesta S Sedan2014-2019 Fiesta SE хечбек, за модели без рокер Mouldings2014-2019 Fiesta SE Sedan2014-2019 Fiesta St Hatchback, за модели без рокер Mouldings2019 Fiesta St Line Hatchback, за модели без рокер Mouldings2013 ff futiium201414 -2018 Fiesta Titanium хечбек, за модели без рокер Mouldings2014-2018 Fiesta Titanium Sedan2011-2012 Fiesta (подмодел : SEL, SES) 2011-2013 Fiesta (подмодел : S, SE) го заменува OE број : BE8 Z16006 A. Заменува број на делови : FO1240278 C. Број на размена на дел : BE8 Z16006 A, FO1240278. Се вклопува во Изберете : 2019 Ford Fiesta 2011-2018 Ford Fiesta SE и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата