Стандардни моторни производи STP терминал за намалување на топлината

Стандардни моторни производи STP терминал за намалување на топлината

Това е достапна
DEN 2495.84
Количината на стоката:

Терминал на терминал за намалување на топлината на терминалот на топлина. Тешко повеќекратно wallидно полиолефин цевки. Прстенот за лемење се топи кога се загрева со топлински пиштол - без алатки за стегање. Лемење и запечатува секоја врска во еден чекор . терминал за намалување на топлината.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата