Сензор за апсолутен притисок од 5S

Сензор за апсолутен притисок од 5S

Това е достапна
DEN 2.67
Количината на стоката:

WVE Monifold Апсолутен сензор за притисок изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме повеќекратни сензори за апсолутен притисок за буквално секој автомобил на патот денес. Сензор за апсолутен притисок на WVE се достапни за употреба на и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. WVE 5 S7096 МОНИФОРД Сензор за апсолутен притисок.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата