Американски занаетчиски хартија за сјај, 20pk

Американски занаетчиски хартија за сјај, 20pk

Това е достапна
DEN 3.00
Количината на стоката:

Оваа хартија за сјај POW е одличен додаток на секој занаетчиски проект. American Crafts Pow Glitter Paper, 20pk : Овој пакет содржи 20 идентични листови од 12 "x 12" на двострана сјајни картони. Достапно во најразлични дизајни, секоја се продава одделно. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата