Одморот за време на празник, божиќна порибување на порибување, 18 30

Одморот за време на празник, божиќна порибување на порибување, 18 30

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

Чекор на празниците со нашиот празник за Божиќни чорапи. Шармантен и празничен начин за украсување на вашиот дом за сезоната на празници, нашиот празник за Божиќни чорапи DOORMAT има трио црвено -бело во форма на чорапи, обесени со грижа на свежа бор. Само поставете го овој мат на влезната врата за да споделите топла сезона на поздрав со сите ваши гости за одмор или чувајте го во гаражата или на задната врата за некое празнично расположение што можете да уживате повторно и повторно. Бидете сигурни да проверите други украси и додатоци за време на одмор како венци, венец, украси, светла и многу повеќе за да го прославите најубавото време во годината. Секој влез во вашиот дом ќе биде облечен и подготвен да ја прослави сезоната на празници кога ќе ја украсите со нашиот празник за Божиќни чорапи. Време на одмор Божиќно порибување на порибување, 18 "x 30" : Забавна тема за порибување на празници. Поддршка против лизгање. Ставете го на влезната врата, задната врата или во гаражата. Одличен начин да ги пречекате гостите во вашиот дом.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата