Чистата Гарденија Се Топи На Големо-Високо Миризливи + Есенцијални И Природни Масла-Компанијата За Свеќи На Шорти

Чистата Гарденија Се Топи На Големо-Високо Миризливи + Есенцијални И Природни Масла-Компанијата За Свеќи На Шорти

Това е достапна
DEN 111.84
Количината на стоката:

Лебдат низ оваа никогаш не завршува гарденија градина на темно зелени лисја и брилијантен бели ливчиња кои мирисаат некогаш толку слатка и интензивно мирисна. Направени со есенцијални масла од гарденија. Нашите Премиум Топења На Восок од Гарденија се многу миризливи, направени со Есенцијални и Природни миризливи масла и се целосно без фталати, вегански и нетоксични! Секое пакување Топење на Восок содржи 6 1/2 Мл. потоплите восочни коцки, и секој ќе обезбеди силен мирис за 8+ часа. Нашите Премиум Топења на Восок се сосема безбедна опција за неплодна свеќа без пламен мирис за секој простор и домашни миленици од сите видови. Нашата мешавина Од Восок Во Формула 117 е направена со мек парафин и е наменета за максимално фрлање мирис. Оваа нова формула, исто така, излегува од пакетот многу полесно од нашата класична формула. Навистина експеримент, но оној што навистина ни се допаѓа! Лебдат низ оваа никогаш не завршува гарденија градина на темно зелени лисја и брилијантен бели ливчиња кои мирисаат некогаш толку слатка и интензивно мирисна.Направени со есенцијални масла од гарденија. Рачно истури со Нашата Премиум 117-та мешавина од восок дизајнирана за одлично фрлање мирис и брзо ослободување на мирисот. Направени и одговорно извори со природни и есенцијални миризливи масла, исто така, се одгледуваат Во Америка. Целосно безбеден мирис без пламен за секој простор и домашни миленици од сите видови! Работи одлично во сите стандардни електрични и неелектрични затоплувачи. Секое пакување за топење на восок содржи 6 1/2 Мл. долготрајни блокови - секој ќе обезбеди 5 до 10 часа силно фрлање мирис.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата