Ниуер Женски Маица Маица Со Патент Со Долги Ракави Маица Лабава Туника Блуза Вратот На Екипажот Сива Црвена 6

Ниуер Женски Маица Маица Со Патент Со Долги Ракави Маица Лабава Туника Блуза Вратот На Екипажот Сива Црвена 6

Това е достапна
DEN 316.64
Количината на стоката:

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Градиент Блузи, Жени Обична Маица, Тип На Тептер Со Долги Ракави : Градиент Боја : Црвена, Зелена, Сина (Опционално)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL ,4 XL,5 XL(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестер Спандекснеклин : Ѓердан На Екипажот : Колк Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut,Fall,Зима,Прилики : Погоден За Секојдневно Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Карактеристика : Женска Лабава Маичка, Женска Градиентна Маичка Блуза, Женски Врвови За Шиење Во Боја На Туника4. Натпревар-Пар Со Слаби Фармерки и Глуждот За Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата