Поставете Компјутерско Биро Во Античко Бело И Црно

Поставете Компјутерско Биро Во Античко Бело И Црно

Това е достапна
DEN 2879.84
Количината на стоката:

Бирото Сетеа носи изглед на мешавина и совпаѓање со потресени куќишта и црна метална рамка. Пронајден на врвот на двојна подлога за пиедестал, тој е нагласен со метална облога и поддршка во форма на"Х" за индустриски детали. Правоаголната маса е наменета за пространа врвот, додека рустикален финиш ќе го загрее вашето работно место со природен тон на земјата. Две фиоки од двете страни ви помагаат да го исчистите горниот дел од масата, а фиоката за тастатура под горниот дел е совршена за корисник на КОМПЈУТЕР. Правоаголна маса врвот. Тастатура фиока вклучуваат. Странична метална фиока лизгајте. Број на фиоки : 2. Димензија на фиоката : 8"W x 13"d x 5"H. димензија на просторот на Ногата : 35"W x 22"D x 24"H. димензија на фиоката За тастатура : 12"W x 25"D x 1"H. Капацитет На Тежина : 44 фунти. Капацитет на тежина на полицата : 11 килограми. Потребно е собрание.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата