Жаба Мека Пластика Шупливи Риболов Мамка Мамка Куки Бас Мамка Жаба

Жаба Мека Пластика Шупливи Риболов Мамка Мамка Куки Бас Мамка Жаба

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Уникатниот дизајн во форма на кили ја прави оваа жаба лесно да оди преку отворена вода. . Овој Ловец На Жаби има Двојна Кука 4/0.Мекото тело и поставеноста на куката и даваат на оваа жаба една од најдлабоките празнини на куките од која било жаба на пазарот.Осамената вратоврска е под агол за да помогне при одење на отворени води. . Линиската вратоврска е запечатена, а задната тежина е усогласена со бојата и запечатена во жабата. Боја : како слика. Должина : 5,5 см/12гр. . . Пакување содржина : . 5 парчиња Жаба мека жаба риболов наведуваш Риболов Жаба Мами.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата