Црна Бакар Заврши Машина За Перење Отворено Градина Тапа Од Чешма Вода Бибкок

Црна Бакар Заврши Машина За Перење Отворено Градина Тапа Од Чешма Вода Бибкок

Това е достапна
DEN 239.84
Количината на стоката:

Карактеристики : *100% нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба*Изработен од Бакар за да се обезбеди квалитет и живот, без штета на здравјето на луѓето и без штетни метални производи за заштита на вас и вашето семејство.*Продолжете Одличен површински третман кул стил*Соодветно место : за бања кујна балкон градина итн. користи спецификации : Материјали : Бакар : Тип На Црна Врска : Стандарден Тип На Поврзување : Г1/2".Содржина На Пакетот : 1*Тапнота : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Висок квалитет : нашите производи се изработени од висококвалитетни материјали, производот е издржлив и не е лесно оштетен во процесот на употреба. Функција : овој производ има добра функција и висока улога, што ја зголемува удобноста на вашиот живот иesетиката на вашето семејство, правејќи повеќе да уживате во семејниот живот. Практично : производот е лесен за употреба, мал по големина, лесен за чување и лесен за носење. Елегантен дизајн : Едноставен и елегантен дизајн прави да се чувствувате pleasетски пријатно. Прекрасен додаток на вашиот дом. Црна Бакар Заврши Машина За Перење Отворено Градина Славина Чешма Вода Бибкок.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата