телефонски сапун жени плус големина гроздобер дневен секојдневен памук без ракави-мешавина летен фустан темно сина xl

телефонски сапун жени плус големина гроздобер дневен секојдневен памук без ракави-мешавина летен фустан темно сина xl

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 32 Биста : 92см/36,22" Должина : 140см/55,12" Големина : М Големина НА САД : 6 Велика БРИТАНИЈА Големина : 10 Големина НА ЕУ : 34 Биста : 98см/38,58" Должина : 141см/55,51" Големина : Л Големина На САД : 8 Велика Британија Големина : 12 Големина НА ЕУ : 36 Биста : 103см/40,55" Должина : 142СМ/55.91" ГОЛЕМИНА : Xl Us Големина : 10 велика британија големина : 14 еу големина : 38 биста : 108см/42.52" ДОЛЖИНА : 143см/56.30" Големина : Xxl сад големина : 12 велика британија големина : 16 Еу големина : 40 биста : 113см/44.49" должина : 144СМ/56.69" жени плус големина гроздобер секојдневен без ракави летен ФУСТАН со Памучна Мешавина ЗАБЕЛЕШКА : ВЕ молиме СПОРЕДЕТЕ Ги Големините На Деталите со Вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со големината. Точка специфики Пол : Жени Прилика : Дневен Материјал : Памучна Декорација : Без Должина На Облека : Долг Тип На Шема : Стил На Ракав За Печатење : Редовен Стил : Мода, Каузална Должина На Ракавот : Пакетот Без Ракави вклучува : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големина : ГОЛЕМИНА Големина НА САД Велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Должина НА БИСТА XL 10 14 38 108см/42,52" 143см/56,30" Големина : XL Големина НА САД : 10 Велика Британија Големина : 14 ЕУ Големина : 38 Биста : 108см/42.52" должина : 143см/56.30" стил : мода,каузална. Ве Молиме Споредете Ги Големините На Деталите Со Вашите Пред Вас !!!. Боите Може Да Бидат Малку Различни Во Зависност Од Поставките На Компјутерот И Мониторот. Забелешка : . Декорација : НЕ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата