Следни Гаќички За Жени Висок Струк Контрола На Стомакот Обликување Гаќи Кревач На Задник Обликувач На Тело Гаќички Дами Тенок Струк Тренер Панталони

Следни Гаќички За Жени Висок Струк Контрола На Стомакот Обликување Гаќи Кревач На Задник Обликувач На Тело Гаќички Дами Тенок

Това е достапна
DEN 206.24
Количината на стоката:

Сезона : All Gender : Women Occasion : Casual Material : Памучна Дебелина : Стандардно што добивате : 1pc Жени Panties Size USEUWaist Hip Lengthweightl83876-83cm/29. Одговара На Целиот Тип На Тело нашите гаќички за тренери за половината користатlessономија беспрекорниот стил е невидлив под секојдневната облека без непријатни линии за гаќи, осигурајте се дека е во согласност со секој тип на тело во најголема мера, сите долги торзо кратко торзо совршено се вклопуваат.60"40-50kg XL104083-90cm/32.Облека За Кревање Задник Со висок Струк Овој засилувач на плен е висок струк дизајниран да го израмни стомакот со цврста контрола,да го држи стомакот,да го направи стомакот мазен и затегнат,веднаш да ви даде фигура на песочен часовник. Ние ќе го обезбедиме најдоброто решение за вас во рок од 24 часа.67" Должина : 34cm/13. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите.39 " тежина : 60-80kg .43"Hip : 68-108cm/26. Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува. Големина : Л САД : 8 ЕУ : 38 Половината : 76-83см/29. Големина : XL САД : 10 ЕУ : 40 Половината : 83-90cm/32. Достапно Од Залиха, Брза Испорака.19"Hip : 70-116cm/27.60"weight : 40-50kg Size : XLUS : 10 EU : 40 Waist : 83-90cm/32.43 "Хип : 68-108cm/26.99"weight : 50-70kg Size : XXLUS : 12 EU : 42 Waist : 90-97cm/35. Одлично За Забава, Дневно, Плажа, Сигурен Сум Дека Ќе Ви Се Допадне!.37"Length : 32cm/12.19 "Хип : 70-116cm/27.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата