Кафепрес-Зачувај Ја Украина Подигнете Го Гласот Бејзбол Дрес-Памучен Бејзбол Дрес, Кошула Со Ракави Раглан

Кафепрес-Зачувај Ја Украина Подигнете Го Гласот Бејзбол Дрес-Памучен Бејзбол Дрес, Кошула Со Ракави Раглан

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Кафепрес ги оживува вашите страсти со совршен предмет за секоја пригода. Со илјадници дизајни за избор, сигурно ќе ја пронајдете уникатната ставка што ја баравте. Овој 100% памучен бејзбол дрес е спортски хит и кај мажите и кај жените. Без разлика дали сте во играта или само стајлингот, контрастното деколте и 3/4 раглански ракави на оваа бејзбол маичка се трендовски и имаат одличен гроздобер изглед. Меката ткаенина изгледа исто толку добро колку што се чувствува и е издржлива за секојдневно носење. Нашите слатки, смешни и уникатни дизајни се печатат професионално и прават одлични новини за Денот на Таткото, Денот на Мајката, Денот на Вљубените, родендените или без никаква причина. И со Кафепрес, вашето задоволство е секогаш наше ветување..купете со доверба, бидејќи нудиме лесни приноси и размени и 100% гаранција за враќање на парите. Овие квалитетни бејзбол дресови со 3/4 ракави се 100% памук и се меки и издржливи за удобно чувство. Јаката и ракавите се контрастни за одличен бејзбол изглед. Вклопувањето е стандардно (големината нагоре во сомнеж). С, М, Л, XL, XL, 2xl достапни. Нашите графички дизајни за маици се професионално испечатени, така што вашиот уникатен дизајн ќе изгледа одлично и ќе насмее некого со смешните, слатки, гроздобер или експресивни уметнички дела. Однесувајте се кон себе, или направете ја оваа бејзбол маица совршен подарок за Денот На Таткото, Денот На Мајката, Денот на Вљубените, Божиќ, родендени, годишнини, пензионирање или без никаква причина!. Машинско перење ладно внатре кон надвор со слични бои и суво сушење ниско за лесна и удобна нега. УВЕЗЕНИ. Ние нудиме 100% гаранција за враќање на парите, за да можете да купите со доверба. Вашето задоволство е наше ветување,а враќањата/размените се олеснуваат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата