Машки Поло Маици Со Кратки И Долги Ракави Секојдневни Тенки Фит Основни Дизајнирани Памучни Кошули

Машки Поло Маици Со Кратки И Долги Ракави Секојдневни Тенки Фит Основни Дизајнирани Памучни Кошули

Това е достапна
DEN 191.84
Количината на стоката:

95% памук, 5% Спандекс, мека и супер мазна плетена ткаенина.Класичен крој и мека памучна ткаенина ги прават овие поло маици да одат во канцеларија или за време на викендот.Оваа тенка фит голф поло маици во дише, добра еластична, лесна, средна тежина ткаенина се чувствува супер-мека до вашата кожа.Кошула со јака со редовен дизајн заедно со 3 плакети со копчиња.можете да го носите сами и да го спарите со шорцеви, фармерки во пролет или топло лето за стилски изглед.Основни машки опремени поло маици совршени за машка работа во канцеларија или дома,за голф,риба,спорт на отворено,слободно време,деловно секојдневно-кул за носење. црвени поло маици за мажи. Машки Поло Маици. тенок одговара поло. поло маици со кратки ракави за мажи. машки кошули со кратки ракави.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата