Памучни Сатенски Салфетки За Вечера-Ханука Сина Акварел Менора Ѕвезда Светло Празник Бел Драјдел Печати Крпа За Вечера Салфетки Со Лажица

Памучни Сатенски Салфетки За Вечера-Ханука Сина Акварел Менора Ѕвезда Светло Празник Бел Драјдел Печати Крпа За Вечера Салфетки

Това е достапна
DEN 223.84
Количината на стоката:

Ханука Сина Акварел Менора Ѕвезда Вечера Салфетки Од Лажица Сет од 2 облечете ја вашата маса со отпечатоци и дезени со нашите салфетки за вечера со великодушна големина 20" х 20". Секој пар платнени салфетки за вечера е отпечатен во САД со ваш избор на дизајн и секој оброк ќе го претвори во прослава! Со Лажица, секој дизајн е изработен од независен дизајнер на површина кој добива провизија за секоја продажба, и секоја нарачка е отпечатена и сошиена само за вас! Забележете дека иако дадовме се од себе за прецизно да ја претставиме бојата, боите може да се прикажат на компјутерскиот екран поинаку отколку на печатената ткаенина. Комплет од 2, платнени салфетки за вечера. Достапно во 2 опции за ткаенина. Преклопен раб, конец за шиење избран најдобро да одговара на дизајнот. Направено По Нарачка во САД.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата