Дакијан Жените Графички Маици Дозвола Жена Гроздобер Памук-Мешавина О-Вратот Краток Ракав Солидна Боја Блузи Маици Блуза Плус Големина Блузи За Жени Црна 10

Дакијан Жените Графички Маици Дозвола Жена Гроздобер Памук-Мешавина О-Вратот Краток Ракав Солидна Боја Блузи Маици Блуза Плус

Това е достапна
DEN 363.68
Количината на стоката:

Тој е многу мек, удобен, еластичен, лесен и одговара на вашата кожа.Многу кул за носење, Ново 3.96 " Должина : 69cm/27. Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 140cm/55. Совршен за секојдневен, шопинг, работа, тренингот, датира, улична облека, канцеларија, бизнис повик, основи, ноќта на вештерките партија, отворено, секојдневно носење, ве прават шармантни и кул.Повод : Отворено,Плажа,Лето,Забава,Запознавање,Дневна рекреација,Дома. Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 130см/51.21 "Ракав : 35см/13. Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 125см/49.Како и новата љубов, изјавата на љубовта! 5. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата