Јасен Пластичен Прстен Врзувачки Џебови Со Патент, Пликови За Готовина За Буџетирање И Канцелариски Додатоци, Бои

Јасен Пластичен Прстен Врзувачки Џебови Со Патент, Пликови За Готовина За Буџетирање И Канцелариски Додатоци, Бои

Това е достапна
DEN 463.84
Количината на стоката:

Опис на артиклите Чувајте И организирајте широк спектар на мали предмети како што се пенкала, моливи, линијари, гуми за бришење и маркери во овој сет од 24 торбички со моливи. Секоја повеќебојна торбичка со моливи има димензии 4 х 7 инчи и има слатки и шарени патенти. Јасниот дизајн и затворањето на патентот со двоен крај гарантираат дека содржината е лесно препознатлива и безбедна. Разновидните торбички за врзување А6 со патенти се совршени за буџетирање на готовински плик. А6 Јасни Џебни Ракави : Користете го овој комплет торбички за врзување со патенти за чување и организирање на вашите пенкала, моливи, маркери, линијар, лепливи белешки и штипки за хартија; 6-те бои се совршени за буџетирање со пликови за готовина. Канцелариски Материјали : торбичките Со моливи А6 ќе ги одржуваат вашите канцелариски материјали организирани додека истовремено го покажуваат вашиот личен стил. Сигурен Квалитет : џебовите За врзување А6 со патент се дизајнирани за долгорочна употреба; чистиот прозорец овозможува лесна идентификација на вашите материјали, додека затворањето на патентот со двоен крај обезбедува содржината да остане безбедно внатре. Совршена Големина : Секој шарен чист ракав за врзување мери приближно 4 х 7 инчи; совршено големина што треба да се стави во секое стандардно врзивно средство со 6 прстени. Што Е Вклучено : Вклучува 24 проѕирни торбички со шарени патенти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата