Чиста Пластична Четка За Перење За Домаќинство Четка За Чистење Со Тврди Влакна Мултифункционална Четка За Мијалник Четка За Чевли Четка За Облека Четка

Чиста Пластична Четка За Перење За Домаќинство Четка За Чистење Со Тврди Влакна Мултифункционална Четка За Мијалник Четка За

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Пластична Четка За Перење За Домаќинство Четка За Чистење Четка Со Тврди Влакна Мултифункционална Четка За Мијалник Четка За Чевли Четка За Четка За Облека Карактеристики : Долгите влакна го рационализираат чистачот на телото на четката. Внимателното ракување не и штети на раката, со силно четкање и без напор. за абење, не склони кон вилушка, деформација и силна способност за нечистотија. Удобно и без напор зафат, обезбедувајќи ви уникатно искуство за чистење. Изберете висококвалитетни влакна и продолжете ги влакната, правејќи ги меки и на облека.Спецификација : Материјал : Пластика Големина : 14, 5 X6 X1, 3cmpackage Листа : 1 Xbrush Note : ве Молиме дозволете мала грешка поради рачното мерење. Ви благодариме за разбирањето.Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинската . Ве молиме земете го вистинскиот како стандард. ●Совршен подарок} : производите се посветени на создавање добри производи што можат да им служат на човечките суштества. Нашата цел е да се надеваме дека производите можат да донесат поголема погодност за човечките суштества, за луѓето да можат да уживаат во забавата на животот, за да може да биде совршен подарок. Дајте им го на вашите најблиски и споделете ги изненадувањата во заедничкиот живот!. Е-маил * добар производ вреди да се има, ве молиме однесете го дома!. Ја почитуваме и негуваме секој клиент. Доколку имате какви било прашања пред или по нарачката, слободно контактирајте не. Ние се стремиме да обезбедиме услуги што ги исполнуваат вашите барања. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не директно. Ние ќе одговориме и ќе го решиме вашиот проблем во рок од 24 часа. Среќен шопинг за вас!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата