Кидо 2 Бои Цветни Гипур Занает Шиење Материјали Венеција Чипка Трим Од Дворот

Кидо 2 Бои Цветни Гипур Занает Шиење Материјали Венеција Чипка Трим Од Дворот

Това е достапна
DEN 207.84
Количината на стоката:

2 " Карактеристики На Производот За Чипка Од Венеција : 2" вкупно 19 Достапни Бои Оваа ставка се продава покрај дворот (0,91 метар).Доколку сте заинтересирани за други стилови, посетете го нашиот e Bay .Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не.Нашата продавница ја нуди и следната облога во боја за вас бои : Слонова Коска,Модар Патлиџан,Златна,Црвена, Црна,Бела,Сребрена,Кралска Сина,Јоргована,Бургундска,Портокалова И Вар.Blackburgundyegplantgoldivoryllaclimeorangeredroyal Blue Silver White Kiddo 2 " 19 Бои Цветни Guipure Занает Шиење Материјали Венеција Чипка Трим Од Дворот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата